Running Holland Championships

Running Holland organiseert op zaterdag 9 juni 2018 de Running Holland Championships. In het Amsterdamse Bos kan worden meegedaan aan een 5 of 10 kilometerwedstrijd tegen en met andere hardlopers van Running Holland.

Wanneer: Zaterdag 9 juni 2018
Waar: Amsterdamse Bos, vanaf het bezoekerscentrum naar beneden (eerste veldje a/d linkerkant)
Afstanden: 5 en 10km
Startlocatie: Vanaf eerste veldje beneden vanaf het bezoekerscentrum
 

Parcours: 1 of 2 ronden van 5km. Het parcours is nieuw en is veel sneller dan dat van andere jaren. Er zijn weinig bochten en je kunt volledig op asfalt lopen. 
 

Warming up: start om 10.00 uur gezamenlijk
Starttijd: 5 en 10 km starten beiden om 10.30 uur.
 

Inschrijven: LET OP: ** lopers kunnen kiezen uit 5 of 10km. *** of meer sterren moeten 10km lopen. Graag vooraf per email aan info@runningholland.nl onderwerp 'RH Championships'. Vermeld in de mail graag: naam, leeftijd, telefoonnummer en aantal sterren waarin je traint.

Na inschrijven: kan tot en met 9.50 uur op het eerste veldje beneden bij het bezoekerscentrum

Kosten: Voorinschrijving is gratis. Kosten voor na-inschrijven zijn 5 euro volledig voor het goede doel
Inclusief: Water bij doorkomst 

Voor alle deelnemers is er na afloop een hele leuke verrassing voor op het strand!

Goede doel 2018

Het goede doel dat dit jaar gesteund wordt door het Running Holland Championships is

De opbrengst van de Running Holland Championships gaan volledig naar het goede doel zo ook de inkomsten van de inschrijvingen voor deelname aan deze championships.

prijzen

Er wordt in vele categorieen gestreden om de prijzen.

Heren Dames
**heren 5km **dames 5km
** heren 10km ** dames 10km
*** heren 10km *** dames 10km
**** heren 10km **** dames 10km
***** heren 10km  ***** dames 10km

Per categorie worden er prijzen uitgedeeld aan de eerste 2 finishers.

extra prijzen

Onder de jaarleden wordt ook een stel hardloopschoenen verloot. Je kan de hardloopschoenen zelf uitkiezen.

Verder wordt er onder de niet jaarleden een gratis cursus Dam tot damloop verloot.

uitslagen 2017

** dames (5 km)

Dorien                    29.35

Jara                        30.30

Nicky                      30.31

Meike                     31.02

Marleen                 33.57

Brenda                   34.36

Liesbeth                 37.57

*** heren (5 km) (geen officiële categorie)

Jaap                        24.01

*** heren (10 km)

Martijn W.             47.02

Martijn de B.         49.31

Gaston                    50.20

Joost                       52.23

Bert                        53.43

Harald                    54.15

Jasper                    55.07

Ruud                      55.14

Rory                       56.58

*** dames (5 km) (geen officiële categorie)

Marianela              29.26

*** dames (10 km)

Arianne                  52.30

Ellen                       53.10

Irene                      53.31

Iselle                      53.52

Annet                     55.09

Ingrid J.                  57.10

Karin                      58.53

Basina                    1.02.08

Rosa                       1.03.17

Ingrid R                  1.04.34

Alie                         1.04.39

**** heren (5 km) (geen officiële categorie)

Edward                  23.56

**** heren (10 km)

Casper                   41.03

Joris                        42.30

Joost Bon               42.59

Joost B                    43.19

Maurice                  43.30

Chris                      44.20

Pieter                     44.34

Robert                    44.36

Martin                    45.02

Richard                  47.01

****dames (10 km)

Helen                     45.04

***** heren (10 km)

Jeroen                    38.32

 


uitslagen 2016

CATEGORIE 5 sterren naam naam startnummer eindtijd ranking 1e of 2e?
dames 5 sterren 10 km   Charlotte 1 0:43:23 1e
           
heren 5 sterren 10 km v Praat Frank  2 0:38:04 2e
heren 5 sterren 10 km   Laurens 3 0:41:16  
heren 5 sterren 10 km   cees Harm 4 0:39:47  
heren 5 sterren 10 km   Rens 5 DNF  
heren 5 sterren 10 km   Tommy 6 0:37:37 1e
heren 5 sterren 10 km   Hans 7 0:43:19  
           
CATEGORIE 4 sterren naam naam startnummer eindtijd ranking 1e of 2e?
dames 4 sterren 10 km de Vos Eliza 10 DNF  
           
heren 4 sterren 10 km   Joost 13 0:44:16 2e
heren 4 sterren 10 km   Joris 14 0:44:54  
heren 4 sterren 10 km   Pieter 15 0:46:00  
heren 4 sterren 10 km   Hugo 16 0:51:41  
heren 4 sterren 10 km   Michael 17 ?  
heren 4 sterren 10 km   Franklin 18 0:46:20  
heren 4 sterren 10 km Kooy Jan  19 ?  
heren 4 sterren 10 km   Stefan 20 0:47:27  
heren 4 sterren 10 km   Jelle 21 0:46:34  
heren 4 sterren 10 km E Maarten 23 0:47:10  
heren 4 sterren 10 km K David 24 0:49:46  
heren 4 sterren 10 km   Bertram 25 0:44:09 1e
           
CATEGORIE 3 sterren naam naam startnummer eindtijd ranking 1e of 2e?
heren 3 sterren 10 km Bernard Arnoud 26 1:01:32  
heren 3 sterren 10 km Bernard Evert 27 1:04:12  
heren 3 sterren 10 km   Edwin 28 1:04:12  
heren 3 sterren 10 km alban Marco 29 0:57:18  
heren 3 sterren 10 km v duuren aartjan 30 ?  
heren 3 sterren 10 km Silvis Victor 31 0:53:54  
heren 3 sterren 10 km Peute Loek 32 0:49:18 2e
heren 3 sterren 10 km van Meegen Bert 33 0:52:31  
heren 3 sterren 10 km de jong Wiebe 34 0:46:40 1e
heren 3 sterren 10 km W Maarten 35 0:49:31  
heren 3 sterren 10 km   Rory 36 1:00:44  
           
dames 3 sterren 10 km Posthuma Floor 39 0:54:34  
dames 3 sterren 10 km Nortier Eline 41 1:01:47  
dames 3 sterren 10 km Verhoeven Willemijn 44 0:53:13  
dames 3 sterren 10 km Musch Lize 45 0:54:17  
dames 3 sterren 10 km v/d Hoek Anita 46 1:12:36  
dames 3 sterren 10 km Jansen Inge 47 0:47:44 1e
dames 3 sterren 10 km Kuiper Berith 48 0:49:34 2e
dames 3 sterren 10 km Bruning Simone 49 1:04:52  
dames 3 sterren 10 km vd Boogaard Femke 50 ?  
dames 3 sterren 10 km Beelen Susanne 51 0:56:35  
dames 3 sterren 10 km Gerritsen Bregje 52 0:57:03  
           
CATEGORIE 2 sterren naam naam startnummer eindtijd ranking 1e of 2e?
dames 2 sterren 10 km Verstoep Liesbeth 55 1:21:43  
dames 2 sterren 10 km v Meijnveld Noemi 56 1:21:43  
dames 2 sterren 10 km   Renske 57 1:13:48 1e
dames 2 sterren 10 km   Gerdine 58 1:13:48 2e
dames 2 sterren 10 km Schouten Maria 59 1:21:43  
           
dames 2 sterren 5 km de haan Nickey 60 0:30:08  
dames 2 sterren 5 km ligthart Marcia 61 0:29:19  
dames 2 sterren 5 km vd Akker Lisette 63 0:35:51  
dames 2 sterren 5 km Bakker Marleen 64 0:32:34  
dames 2 sterren 5 km van Bakel Katinka 65 0:25:11 1e
dames 2 sterren 5 km Ligtenbelt Hanneke 66 0:32:23  
dames 2 sterren 5 km Korteknie Sandra 67 ?  
dames 2 sterren 5 km   Yasmin 68 0:32:23  
dames 2 sterren 5 km v Ewijk Olga 70 0:26:32  
dames 2 sterren 5 km Planelles Lillian 71 0:31:35  
dames 2 sterren 5 km Gootjes Anne-Marie 73 0:27:59  
dames 2 sterren 5 km Reijnders Annemarie 83 0:29:41  
dames 2 sterren 5 km Lyklma Jeanet 84 0:26:17 2e
dames 2 sterren 5 km Fratatoni Silvina 85 0:32:51  
dames 2 sterren 5 km   Sandra 86 0:29:36  
dames 2 sterren 5 km   Fenella 87 ?  
           
heren 2 sterren 5 km Welzenis Matthijs 88 0:26:00 2e
heren 2 sterren 5 km le Blanc Dave 89 0:28:20  
heren 2 sterren 5 km Rabotsky Jaap 90 0:25:17 1e
heren 2 sterren 5 km Kampenhout Frans van 91 0:27:51  
           
CATEGORIE High5K naam naam startnummer eindtijd ranking 1e of 2e?
heren high5k Lambermont Wouter 92 0:23:07  
heren high5k Nijkamp Jos 93 0:31:50  
heren high5k Ridderinkhof Dirk-Jan 97 0:24:28  
heren high5k Wolterink Jan 99 0:20:54  
heren high5k Kool Reinout 101 0:19:32 2e
heren high5k Chernowitz Daniel 102 0:22:18  
heren high5k Krijgsman Rinze 103 0:22:50  
heren high5k Bras Jacob 104 0:18:41 1e
heren high5k Boots Geert 105 0:25:28  
heren high5k van Loenen Gert 107 0:29:09  
heren high5k Schultink Gert-Jan 108 0:26:57  
heren high5k Dannenberg Marcel 109 0:27:14  
heren high5k Asmoarp Oscar 110 0:24:04  
heren high5k Natural Born Runners Joris 111 0:22:48  
heren high5k Goedegebuure Lean  113 0:24:18  
heren high5k krijgsman Rinze 22 0:22:50  
heren high5k Haase Mannus 77 ?  
           
dames high5k Dannenberg Anica 94 0:34:57  
dames high5k Goedegebuure Mara 96 0:26:14 2e
dames high5k Oude Ophuis Charlotte 98 0:34:58  
dames high5k van Loenen Martine 106 0:31:14  
dames high5k Nijkamp Herma 112 0:31:02  
dames high5k Marken Marleen 114 0:32:44  
dames high5k Schippers Paulien 76 0:31:15  
dames high5k Massink Marit 78 0:27:14  
dames high5k Kroese Anja 79 0:26:32  
dames high5k Klopstra Astrid 80 ?  
dames high5k Malmberg Roos 81 0:22:56 1e
dames high5k Vocking Paulien 82 0:28:27