Hardlopen in het Vondelpark van Amsterdam
Als hardloper of hardloopster in Amsterdam, willen we allemaal graag hardlopen in het Vondelpark. Even lekker onthaasten in het midden van Amsterdam. Running Holland biedt naast andere locaties in en rondom Amsterdam uiteraard ook hardloopcursussen aan in het Vondelpark.
Hardloopcursussen in het Vondelpark aan
De hardloopcursussen in het Vondelpark worden gegeven door ervaren hardlooptrainers en op verschillende niveau's.
De hardlooptrainingen worden gegeven op het niveau van een beginner, maar ook de ervaren marathonloper kan bij Running Holland terecht.
Onze hardloopcursussen worden het hele jaar door gegeven en sluiten op elkaar aan. Zodat je zelf steeds kan blijven uitdagen en verbeteren.
Aanbod van hardloopcursusssen in het Vondelpark
De trainingen worden gegeven op 6 achtervolgende weken op dezelfde dag, locatie en tijdstip als de eerste training. Inhalen kan op een andere dag als je een keer niet kunt op je voorkeursdag, indien er andere beginnerscursussen lopen in dezelfde periode.
In het Vondelpark wordt verzamelend bij sport371 op de Overtoom 371.
De groepsgrootte bestaat uit ongeveer 10-15 deelnemers per training.
* : voor beginners, geen hardloopervaring vereist. Gelijk aanmelden
** : minimaal 3 maanden hardloopervaring, kan ongeveer 20 minuten aan een stuk hardlopen. Gelijk aanmelden
*** : pittig, minimaal 1 jaar hardloopervaring. Kan 60 minuten aan een stuk hardlopen. Gelijk aanmelden
****: sub 46'/10 km voor dames en heren. Gelijk aanmelden
***** : Heren sub 41'/10 km. Dames sub 43'/10 km Gelijk aanmelden
Meer weten over onze hardloopcursussen of je gelijk willen aanmelden? Kijk dan op onze overzichtspagina.